Agencja celna akcyza zone

Województwo: Mazowieckie Miasto: Warszawa 52°13'47"N 21°0'44"N ID ogłoszenia: 787 352 390

Opis oferty

Zadzwoń i oszczędź swój czas Kontakt: AGENCJA CELNA AKCYZA ZONE ODDZIAŁ URSYNÓW – UL. OSMAŃSKA 5 pokój 7 ( NA TERENIE URZĘDU CELNEGO) tel. tel. tel. (0) tel. (0) CZYNNE 8:00- 16:00 JEŻELI MASZ OCHOTĘ PRZYJECHAĆ PO 16:00 WCZESNIEJ SIĘ UMÓW W PONIEDZIAŁKI DŁUŻEJ GDYŻ DO 18:00 INFORMACJI UDZIELAMY DO GODZINY 22:00 UWAGA!!! NASI DORADCY DOJEŻDŻAJĄ DO KLIENTÓW TAKŻE W WEEKEND JEŻELI CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ ZADZWOŃ: NIE MASZ CZASU PRZYJECHAĆ ??? ZADZWOŃ A NASZ KONSULTANT PRZYJEDZIE DO TWOJEGO BIURA CZY DOMU I WYPEŁNI ODPOWIEDNIE DOKUMENTY. OBSŁUGUJEMY OSOBY FIZYCZNE I FIRMY - WYSTAWIAMY FAKTURY

Data dodania:

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Agencja celna akcyza zone

Tomasz 03 kwi 18:42

Gorąco polecam współpracę z Agencją Akcyza- Zone. Profesjonalna i miła obsługa, ekspresowa realizacja .Dzięki kompleksowej obsłudze jaką oferuje ta firma rejestrację auta przeprowadzono w bardzo szybkim tempie. Polecam raz jeszcze.

Tomek - C5 27 kwi 23:55

Z czystym sumieniem polecam Agencję Celną Akcyza-zone! Kompetentna, pomocna, fachowa, miła obsługa. Załatwili za mnie WSZYSTKIE formalności potrzebne do rejestracji auta z Niemiec w ekspresowym tempie! Dzięki Akcyza-zone zaoszczędziłem sporo czasu i nerwów w załatwianiu wszystkich formalności. DZIĘKUJE! Polecam i na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości ;)

Adam80 26 mar 14:53

Jestem właścicielem komisu samochodowego i od dłuższego czasu stale współpracuję z tą właśnie agencją celną. Jeśli miałbym wybierać jeszcze raz , nie miałbym wątpliwości, którą agencję celną wybrać. Zdecydowanie polecam współpracę.